„StarLine“ – Patikima automobilių apsaugos ir komforto sistema!

StarLine
StarLine

„StarLine“ yra komforto, transporto monitoringo ir apsaugos sistemos sprendimų paketas su imobilizatoriaus funkcija ir savininko identifikatoriumi (kortele). Sistemoje yra integruotas GSM modemas, skirtas valdyti sistemą išmaniuoju telefonu bei gauti automobilio parametrus, būseną, gauti infomaciją apie įvykius. Sistema turi visus StarLine šiuolaikinėmis technologijomis paremtus saugumo ir nuotolinio užvedimo sprendimus.

Automobilio užvedimas

Tai unikalus StarLine iKey technologija paremtas beraktis automobilio užvedimas, kai gamyklinis imobilizatorius apeinamas nepaliekant rakto automobilyje. Tai individualūs sprendimai pagal automobilio markę, modelį, pagaminimo metus.

Automobilio apsauga

„ProSauga StarLine“ tai taip pat ir apsaugos sistema su integruotu GSM modemu, integruotu imobilizatoriumi, savininko identifikavimo kortele. Kodo šifravimas kiekvienai sistemai atskirai. Saugo automobilio perimetrą – durys, kapotas, bagažinės, variklio dangtis. Smūginis, judėjimo, posvyrio jutikliai, kurių jautrumas lengvai reguliuojamas pavyzdžiui išmaniąja aplikacija

StarLine
StarLine